Vznikol nový portál o športe v Dolnom Kubíne

Dolný Kubín, 17. októbra 2018 – V rámci skvalitnenia propagácie a informovanosti širokej verejnosti o úspechoch dolnokubínskych športovcov a klubov sa začiatkom októbra rozhodlo mesto Dolný Kubín spustiť novú internetovú stránku www.sportdk.sk.

„Cieľom tohto projektu je ponúknuť ľuďom aktuálne informácie o športovcoch, kluboch a občianskych združeniach, ktoré sa nachádzajú na území nášho mesta. Čitatelia sa tam tiež dozvedia najnovšie správy o výsledkoch a pozvánkach na zaujímavé športové akcie v našom meste,“ povedal Miroslav Dráb, autor projektu a vedúci oddelenia športu a športových zariadení na Mestskom úrade v Dolnom Kubíne.

Okrem toho tam priaznivci športu nájdu aj zoznam a informácie o obsadenosti telocviční a športovísk v Dolnom Kubíne. „Čiže si tak ľahko budú môcť pozrieť, či nie je niektoré obsadené a prípadne si ho zarezervovať,“ doplnil Dráb.

Momentálne o športovom dianí v meste informuje stránka oddelenia športu a športových zariadení na sociálnej sieti Facebook. (https://lnk.sk/gpW1)

Text: redakcia

Foto: sportdk.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*